sadeyağ basinslide1 slideryeni9 slideryeni7 slideyeni6 slideyeni5 slideyeni4 slideyeni3 slideyeni2 slideyeni1
Üstüneller Baklavaları, Mehmet Üstüneller Dondurmalarını tanıttı

Üstüneller Baklavaları, Mehmet Üstüneller Dondurmalarını tanıttı (Reklam) Şanlıurfa’da kendini geliştirip bir markaya dönüştüren Üstüneller Baklavaları, Yeni hedef ve çalışmalarını anlattı. Üstüneller Baklavalarının sahibi Mehmet Üstüneller, kendinden emin ve iddialı bir…

Üstüneller Baklavaları, Mehmet Üstüneller Dondurmalarını tanıttı (Reklam)

Şanlıurfa’da kendini geliştirip bir markaya dönüştüren Üstüneller Baklavaları, Yeni hedef ve çalışmalarını anlattı.

Üstüneller Baklavalarının sahibi Mehmet Üstüneller, kendinden emin ve iddialı bir şekilde konuşmasında şu ifadelere yer verdi.

“Bizler bir ilke imza atarak, Şanlıurfa’lılara en doğal ve kaliteli dondurma sunmak için keçi çiftliği kurduk, yaptığımız bu hizmeti halkımıza sunmanın gurununu yaşıyoruz.” dedi.

Kendi sektörünün içerisinde ilklere imza attığını vurgulayan Mehmet Üstüneller, Şanlıurfa’da damak zevkine düşkün halkın, yaz ayı ile birlikte sıcaklarda bol miktarda dondurma tükettiğini, ancak kaliteli dondurma konusunda vatandaşların sıkıntı yaşadığını ve bunun hakkında da vatandaşları uyardı.

Mehmet Üstüneller dondurmanında doğal ortamda, organik olarak beslenen keçilerin, sütünden elde edildiğini ancak Şanlıurfa’da keçi sütünün yok denecek kadar az olduğunu vurguladı. Vatandaşların kaliteli dondurma talebini karşılamak üzere yaklaşık 120 keçi alarak, kendi süt üretim çiftliğini kurduğunu açıkladı.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Mehmet Üstüneller Baklavaları sahibi ve işletmecisi Mehmet Üstüneller:

“Bu işe soyunmamızın ana nedeni, daha organik, daha kaliteli dondurma yapmak. Çünkü dondurmanın ana maddesi süt ve iyi saleptir. En iyi dondurma da keçi sütünden elde edilir. Bilindiği üzere Şanlıurfa’da keçi sütü yaygın değil. Bu yüzden biz de Şanlıurfa’da bir ilke imza atarak, kendi sütümüzü tamamen doğal şartlarda kendimiz üreteceğimiz Salin Keçisi cinsi keçileri besleyeceğimiz keçi çiftliğimizi kurduk.  Tamamen doğal ortamda çobanlarımız tarafından otlatılan keçilerden süt elde ediyoruz. Burdan elde ettiğimiz sütle, tamamen doğal ve en kaliteli dondurmayı üretmeye başladık.” dedi.

www.ustuneller.com

ŞANLIURFA Üstüneller Baklavaları BAKLAVALARI